Лушев Теплогаз-центр
(048) XXX-XX-XX
Комерційний курс: 1 $ = 38.1 грн. 1 € = 42.1 грн.
Увійти на сайт
Курс: 1 $ = 38.1 грн. 1 € = 42.1 грн.
Електричні конвектори
Ціна
-
Производитель
Страна производитель
Мощность ТЭНа, Вт
Колір
Допомога в підборі товарів
Фільтр
Показувати по:
Вид:
Конвектор електричний (закритий Тен), настінний білий 1000 Вт.  регулятор потужності; подвійний вимикач тенів; захист від перегріву; можливість підлогової установки на ніжки; автовідключення при перекиданні.
Підлоговий побутовий електрообігрівач (електроконвектор) 2 кВт, на ніжках, чорного кольору, з вбудованим вентилятором і регулятором температури
Підлоговий побутовий електрообігрівач (електроконвектор) 2 кВт, на ніжках, білого кольору, з вбудованим вентилятором і регулятором температури
Конвектор електричний ТК-21 2 кВт
819 грн
Конвектор електричний (закритий Тен), настінний білий 500 Вт.  регулятор потужності; подвійний вимикач тенів; захист від перегріву; можливість підлогової установки на ніжки; автовідключення при перекиданні.
Конвектор електричний Termostar ЕВНА 1,5 кВт
2000 грн.
2020 грн.
Конвектор електричний, настінний білий 1500 Вт.  регулятор потужності; подвійний вимикач тенів; захист від перегріву; можливість підлогової установки на ніжки; автовідключення при перекиданні.
Конвектор електричний Termostar ЕВНА 2,0 кВт
2100 грн.
2121 грн.
Конвектор електричний, настінний білий 2000 Вт.  регулятор потужності; подвійний вимикач тенів; захист від перегріву; можливість підлогової установки на ніжки; автовідключення при перекиданні.
Конвектор електричний (закритий Тен), настінний білий 2000 Вт.  регулятор потужності; подвійний вимикач тенів; захист від перегріву; можливість підлогової установки на ніжки; автовідключення при перекиданні.


Купити електричні конвектори, Обігрівачі 

 

   Електричний конвектор - це сучасний тип обігрівача, який використовується для опалення як окремих кімнат в будинку або квартирі, так і офісних приміщень. Часто встановлюється на дачах і в сільській місцевості. Зручний тим, що для його установки не потрібно проектної документації та втручання фахівця. Встановлюється найчастіше під вікнами (на стіні або на ніжках), тобто там, де присутні максимальні тепловтрати. Зовні це сучасний пристрій, який не зашкодить дизайну приміщення.

Як працює електричний конвектор? Досить просто: холодне повітря, що знаходиться внизу приміщення, проникає через прорізи внизу електроконвектора, потрапляє в центр до радіатора, прогрівається і виходить через аналогічні прорізи вгорі. Елементарна фізика-холодне повітря опускається вниз а гарячий - вгору. Відбувається природна циркуляція повітря, тобто приладу не потрібен вентилятор. Виходячи з цього, даний вид конвекторів працюють практично безшумно.

Найчастіше в електричних конвекторах є вбудована система підтримки заданої температури, що дуже зручно у використанні.

Прорахувати необхідну потужність електроконвектора досить просто знаючи площу опалювального приміщення, проте ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців, які допоможуть вам швидко, якісно і точно підібрати електричний конвектор.