Лушев Теплогаз-центр
(048) XXX-XX-XX
Комерційний курс: 1 $ = 38.1 грн. 1 € = 42.1 грн.
Увійти на сайт
Курс: 1 $ = 38.1 грн. 1 € = 42.1 грн.
Термостати і програматори
Ціна
-
Производитель
Страна производитель
Тип подключения термостата
Допомога в підборі товарів
Фільтр
Показувати по:
Вид:
Термостат Cewal механічний RQ 01
417 грн.
424 грн.
Кімнатний, провідний термостат COMPUTHERM Q3 має широкий діапазон комутованої напруги 24V AC / DC - 220V AC, а так само високу силу підключається струму - до 8А. Терморегулятор Q3 може управляти більшою частиною запропонованими на ринку України котлів та іншого кліматичного обладнання.
Кімнатний, провідний термостат COMPUTHERM Q7 має широкий діапазон комутованої напруги 24V AC / DC - 220V AC, а так само високу силу підключається струму - до 8А. Терморегулятор Q7 може управляти більшою частиною запропонованими на ринку України котлів та іншого кліматичного обладнання.
тижневий; 6 + 3 програми; провідний.
Програматор SALUS HTRS230V 30 (добовий)
2375 грн.
2400 грн.
Кімнатний, бездротовий термостат COMPUTHERM Q3RF має широкий діапазон комутованої напруги 24V AC / DC - 220V AC, а так само високу силу підключається струму - до 8А. Терморегулятор Q3RF може управляти більшою частиною запропонованими на ринку України котлів та іншого кліматичного обладнання.
Кімнатний,, бездротовий термостат COMPUTHERM Q7RF має широкий діапазон комутованої напруги 24V AC / DC - 220V AC, а так само високу силу підключається струму - до 8А. Терморегулятор Q3 може управляти більшою частиною запропонованими на ринку України котлів та іншого кліматичного обладнання.
Програматор SALUS HTRР230V 50 тижневий
2756 грн.
2786 грн.
Акція
2952 грн.
3689 грн.
тижневий; 6 + 3 програми; бездротовий; сенсорний.
Кімнатний,, бездротовий термостат COMPUTHERM E400rf має широкий діапазон комутованої напруги 24V NO / NC - 230V (1 а індуктивне навантаження), сила підключається струму - до 3А. Терморегулятор E400RF може управляти більшою частиною запропонованими на ринку України котлів та іншого кліматичного обладнання.
SALUS itg500
1962 грн
тижневий; 6 + 3 програми; бездротовий.
тижневий; 6 + 3 програми; бездротовий, сенсорний.


Термостати і програматори для опалювальних котлів

Для налагодженої роботи опалення та водопостачання необхідно автоматичне терморегулювання. Для того щоб був контроль витрат енергоносіїв використовується контрольно-регулююча апаратура, яка здатна запропонувати багато переваг. Термостати і програматори набувають для збільшення комфорту і одночасно для економії палива.

Терморегулювання

  • Якщо приміщення до 60 м2, терморегуляція виконується по температурі теплоносія. На жаль, кімнатні термостати можливі до установки тільки на свіжі моделі котлів. Використання термостата має на увазі зупинку або пуск газового пальника за сигналами з датчика. Для цього на панелі котла виставляється потрібний діапазон температури.
  • При площах від 60 до 350 м2 за орієнтир береться температура повітря в приміщенні. На ринку широко представлені сучасні моделі котлів, в яких кімнатний термостат присутній в базовій комплектації. Це перевага, але можливо придбати кімнатний термостат і окремо, скоріш за все, він буде наділений додатковими функціями. Грамотно спроектоване опалення з їх застосуванням, дає економію в до 30% на енергоносії.
  • При площі більше 350 м2 використовується спосіб терморегуляції по тепловтратах. Для вирішення такого завдання, необхідна погодозалежна автоматика, це допоможе заповнити теплові втрати приміщення. При такій схемі робота котла залежить від температури на вулиці, яку фіксує спеціальний датчик.

Програматори до котла здатні дати ще більший рівень економії. Завдяки даній апаратурі, задається графік роботи опалювального котла погодинно, крім того програмувати можна на тиждень. Тижневі програматори здатні проявити себе в повній мірі в сім'ях, де в розпорядку дня мешканців щодня присутні інтервали часу, коли Дорослі на роботі, а діти в навчальних закладах. Для цих періодів на програматорі виставляють нижню межу підтримуваного температурного діапазону, що має на увазі рідкісні включення котла і завдяки цьому економиться газ.