Лушев Теплогаз-центр
(048) XXX-XX-XX
Комерційний курс: 1 $ = 38.1 грн. 1 € = 42.1 грн.
Увійти на сайт
Курс: 1 $ = 38.1 грн. 1 € = 42.1 грн.
Теплоакумулюючі ємності
Ціна
-
Производитель
Страна производитель
Допомога в підборі товарів
Фільтр
Показувати по:
Вид:
Бак-акумулятор ALTEP 320 л з ізоляцією
18100 грн.
18281 грн.
Об'єм 320 літрів; теплоізоляція (пінополіуретан + кожзам)
Бак-акумулятор ALTEP 500 л з ізоляцією
21900 грн.
22119 грн.
Об'єм 500 літрів; теплоізоляція (пінополіуретан + кожзам)
Бак-акумулятор ALTEP 800 л з ізоляцією
25400 грн.
25654 грн.
Об'єм 800 літрів; теплоізоляція (пінополіуретан + кожзам)
500 літрів, 3 мм сталь, з утеплювачем, без змійовика
Бак-акумулятор ALTEP 1000 л з ізоляцією
29300 грн.
29593 грн.
Об'єм 1000 літрів; теплоізоляція (пінополіуретан + кожзам)
750 літрів, 3 мм сталь, з утеплювачем, без змійовика
1000 літрів, 3 мм сталь, з утеплювачем, без змійовика


Купити теплоакумулятор в Одесі з гарантією від виробника

  Спочатку давайте розберемося, що таке буферна ємність, і навіщо вона потрібна? Акумулятор тепла потрібен для накопичення надлишкового тепла від твердопаливного котла, сонячного колектора, теплового насоса і електричного котла. Принадність такого накопичувача тепла в тому, що він віддає тепло потім і поступово, сенс такий: вночі ви включаєте свій електрокотел, коли тариф на електроенергію низький. Тепло подається в накопичувач, а вдень віддає його, таким чином в денний час опалювальне обладнання не працює, тим самим не споживає електроенергію за високим тарифом, а це вже велика то економія. Але якщо взяти електричний котел, у якого потужність 8-12 кВт, то різниця між тим, що ви платили до покупки буферної ємності і після покупки, буде помітна. Також завдяки буферній ємності ККД Вашого котла підвищитися на 3-5 %, а це теж не мала цифра.

Акумулятор тепла

Якщо ви маєте намір купити акумулятор тепла, то знайте про те, що ви повинні спроектувати котельню з урахуванням даного обладнання. Так само ви можете встановити буферну ємність в утепленому чохлі (ізоляції) зовні, або встановити теплоакумулятор в іншому приміщення. На сьогоднішній день ви можете придбати буферні ємності різних виробників: це і європейські, і українські виробники. Український буферні ємності за вартістю набагато дешевше їх ціна набагато нижче європейських аналогів, але якість нічим не поступаються світовим виробникам. І якщо ви досі думаєте, який теплоакумулятор купити, то фахівці з «Теплогаз-центр Лушев», завжди готові Вам допомогти, а ціна Вас приємно здивує. Але повернемося до наших буферних ємностей.

Теплоакумулятор

 Теплоакумулятор дозволяє зменшити кількість підходів до топки, приблизно один раз на добу і полегшать роботу котлів, що б вони функціонували в повну силу, максимально спалюючи паливо. Також буферна ємність принесе вам величезну економію і при використанні двооблікового тарифу в нічний час. Акумулятор тепла для опалення дає можливість зберігати тепло нагріте електрикою в нічний період, коли вартість на електроенергію мінімальна, і віддавати його в денні години, коли ціни на електрику виростають в кілька разів. Таким чином, економія на електроенергії досить значна і прирівнюється до топки на дровах. Отже, робимо висновки: теплоакумулятор економить електроенергію і підвищує ККД котла на 3-5%, тому що надмірне тепло від котла не йде в порожню, а надходить в буферну ємність і накопичується вночі.