Кошик

Як правильно вибирати газові котли fondital і атон

Як правильно вибирати газові котли fondital і атон

Підлогові газові котли fondital. Найбільш прості і надійні котли які зазвичай складаються тільки з теплообмінника (сталевого або чавунного), газового пальника і газової автоматики, призначені для установки на підлозі. Багато моделей не вимагають наявності електроенергії. Є моделі з одним або двома контурами. Двоконтурні моделі при цьому зазвичай не розраховані на високу продуктивність по гарячій воді. Додатково в систему можна встановлювати насоси, регулятори, розширювальні баки. Великий вибір потужностей, зазвичай від 7 і до 100 кВт.

Настінні газові котли aton. Компактні котли, що мають містять в своїй конструкції всі найбільш важливі елементи системи опалення, які призначені для настінного монтажу. Настінні котли атон зазвичай мають контур приготування гарячої води, що забезпечує 2-3 точки водорозбору одночасно. Вибір потужностей зазвичай від 21 до 32 кВт, але є котли і 50, 100 кВт одним блоком. Такі котли зазвичай не роблю потужністю менше 21 кВт так як менша потужність не забезпечує комфортного приготування гарячої води. Зазвичай такі котли працюють тільки при наявності джерела електропостачання ~220в так як містять в собі автоматику і насос.

Парапетні (бездимохідні) газові котли. Ці котли також кріпляться до стіни. Характерна особливість-відведення димових газів проводиться безпосередньо через стіну, на якій вони розміщені через спеціальний димохід (дефлектор). Не вимагають установки окремих димових труб. Мають переваги підлогових котлів-простоту і надійність конструкції і можливість працювати без підключення до електромережі. Можуть працювати в опалювальних системах, не обладнаних насосами.

Турбовані газові котли. Котли, що мають для відводу продуктів згоряння міні-димосос (турбо-приставку) яка може бути вже інтегрованою в котел або бути встановленою окремо. Турбовані газові котли обладнані герметичною камерою згоряння, в якій теплообмінник яких герметично ізольований від приміщення, в якому встановлений газовий котел. Повітря, необхідний для горіння, в такі котли надходить з вулиці через коаксіальний газохід.Gorenje. Котли з герметичною камерою згоряння зазвичай більш економічні і більш безпечні.

Конденсаційні газові котли. Високоефективні газові котли. ККД таких котлів вище звичайних на 10-16%. Більш глибоке використання тепла спалюваного газу призводить до охолодження продуктів згоряння до температур, при яких відбувається конденсація містяться в них водяної пари. Тому такі котли мають більш складну і дорогу конструкцію, що забезпечує тривалу експлуатацію в умовах агресивного впливу газового конденсату. Найбільш ефективно конденсаційні котли працюю в спеціально спроектованих системах опалення (низькотемпературних) або при підключенні накопичувального бойлера гарячої води.