Кошик

Доставка і оплата

Доставка по Одесі та Одеській області

При замовленні в интернет-магазині доставка великогабаритного товару Одесою безкоштовна до парадної або воріт. Ручне занесення великогабаритної техніки - платне, його вартість залежить від розмірів і ваги товару.

Доставка товарів по Одеській області, а також доставка великогабаритних товарів - за домовленістю. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний день. Ручний занос великогабаритної техніки - платний, його вартість залежить від розмірів і ваги товару.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур'єрськими службами компанія “Нова Пошта”, “Ін-Тайм” і “Делівері”.

Товари приходять на склад "Нової Пошти", "Ін-Тайм" або "Делівері" у Вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

  • Після відправки замовлення, на ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті при наявності паспорта.
  • Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії.
  • Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна зробити на сайтах перерахованих вище компаній.
  • Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Умови оплати

  • готівкою в національній валюті або карткою Visa і MASTERCARD в магазині, при оформленні замовлення.
  • в кредит
  • оплата на карту Приватбанку. Зарахування грошей здійснюється через поповнення карткового рахунку (комісія 1%).

Отримання товару

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару продавцем.