Конденсаційні газові котли
Якість і надійність
Коли мова заходить про опалювальну систему, головні критерії, якими керується споживач - це якість, надійність і економічність. Таким вимогам відповідає конденсаційний котел, що забезпечує приміщення теплом і гарячою водою при всепогодних умовах. Залежно від типу, дизайну і планування приміщень, обраних в ролі котельні, набувають підлогові або настінні пристрої.
Газові конденсаційні котли прийнято ділити на димохідні і бездимохідні, які так само випускають двох видів: одноконтурні і двоконтурні, вибір яких обумовлений плануванням житла, проектом системи опалення та потребами клієнта.
Принцип роботи і переваги
Особливість роботи конденсаційних котлів криється в корисному використанні не тільки тепла, що виділяється при горінні палива, а і енергії пара, що утворюється під час роботи котла. Водяна пара виділяється при горінні газу і надалі конденсується. Цей процес допомагає досягти високих показників економії газу що має на увазі мінімальні витрати на підігрів води та опалення будинків. Важко повірити в таку перевагу котлів, тому що заявлений ККД дорівнює 105% - 109%, що покладаючись на шкільний курс фізики і закон збереження енергії, - не реалізується. Але заявлені показники досягаються за рахунок підсумовування коефіцієнтів корисної дії самого котла і ККД використання додаткової теплової енергії, що вивільняється при охолодженні гарячої пари. Теоретично, при супутніх зовнішніх факторах, як погодних, так і застосуванні конструктивних переваг, ККД котла прагне до позначки в 98%, а ККД конденсації не перевищує 11%. Підсумовуючи ці показники, отримаємо заповітні 109%. Розглянуті котли забезпечені необхідною автоматикою для безпечної експлуатації. Таким чином, роблячи вибір на користь конденсаційних котлів, Ви отримаєте найбільш екологічне і безпечне опалення: мінімальна витрата газу, повне спалювання палива, низька температура вихлопних газів.