Кошик

Газові колонки

Газові колонки

Зручність і надійність

Коли мова заходить про приготування гарячої води, газові колонки користуються популярністю серед споживачів. Це не дивно, адже виробники пропонують ряд моделей, що володіють високим ККД, прості і одночасно безпечні в експлуатації. Дотримуючись приписів по газу при монтажі колонки, і правила безпеки при експлуатації, виконуючи своєчасну профілактику, користувач отримує безпечний Автоматичний газовий водонагрівач (АГВ).

Робота і технічні особливості

Базовим елементом газової колонки є теплообмінник, що виготовляється з міді. Автоматичним нагрівач називається завдяки газоводорегулирующему пристрою, керуючому подачею газу в залежності від обсягу миттєво протікає води.

Модулюючий газовий пальник самостійно підтримує задану температуру води за рахунок зміни інтенсивності полум'я, і димохід, через який виводяться продукти згоряння.

Якщо говорити про запальнику, існують моделі з п'єзорозпалом, які включаються вручну, натисканням на кнопку-важіль п'єзоелемента і з електронним розпалом включаються завдяки Іскрі, що видобувається з батарейок. При такій функції запальник не запалений постійно, відповідно при пасивній роботі відбувається економія газу. Види колонок. Колонки, що функціонують за рахунок природної тяги при димовідвідній трубі, називаються атмосферними. Атмосферні колонки працюють тихо, конструктивно влаштовані простіше і, відповідно, коштують дешевше побратимів. Колонки, що працюють за принципом примусової подачі повітря, оснащені закритою камерою згоряння, підсмоктують повітря для горіння і виводять чадний газ назовні по спеціальному коаксіальному димоходу, називаються турбованими.Gorenje. Турбовані колонки мають високий коефіцієнт корисної дії, але разом з тим конструктивно складніше і дорожче. Вибираючи нагрівач варто приділити увагу потужності АГВ, від цього залежать обсяг і швидкість підігріву води.