Кошик

Історія Теплогаз-Центру Лушев

Компанія «ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ» працює з 2004-го року і спеціалізується на експертній продажі опалювального, газового, сантехнічного, торгового та холодильного обладнання для побутових та промислових сегментів.

Власник компанії: Лушев Сергій Володимирович.

Як все починалося...

У 1992-му році Сергій Лушев, після закінчення СШ №25 у місті Одеса, вступив до Одеського будівельного інституту (пізніше ОГАСА) на факультет "Теплогазопостачання, опалення і вентиляція", і це визначило його подальше життя.

Паралельно з навчанням працював на промринках і не тільки, у вихідні та під час канікул. З червня 1996-го року по вересень 1998-го року – на промринку "7км", де також був пов'язаний з газовим обладнанням, заробив перший капітал.

З жовтня 1998-го року по травень 2002-го року працював у "Одесагаз" у службі ГРП, а потім перевівся в СЕВГО (служба експлуатації внутрішньогазового обладнання) на посаду "слюсар-контролер", де на практиці вивчав газове обладнання, його ремонт, правила монтажу газового обладнання, а також будівельні норми і правила газопостачання.

З червня 2002-го року Сергій почав займатися продажем газового обладнання на ринку "Толбухинський". Тоді його магазин представляв собою один металевий контейнер без світла і опалення.

Сергій Лушев починав працювати як реалізатор з правом продажу обладнання, яке не конкурувало з товаром основного власника бізнесу (це були імпортні котли та колонки).

Поступово Сергій прийшов до висновку, що необхідно збільшувати торгову площу, використовувати рекламу, вивіски, розширювати асортимент продукції.

Паралельно з роботою в магазині займався ремонтом, заміною та підключенням котлів, колонок, лічильників. У такі дні, коли роботи заміни та монтажу було багато, щоб не закривати магазин, до роботи залучалася мама Сергія – Зінаїда Микитівна Лушева.

З жовтня 2002-го року вона почала виходити в окремі дні, а з жовтня 2003-го року Зінаїда Микитівна перейшла зі своєї основної роботи (адміністратора салону) повністю на роботу в магазин.

Поступово почав розширюватися і асортимент магазину: з'явилися крани, сгони, труби, конвектори, клапани, редуктори, сигналізатори – все те, що необхідно для роботи газовиків.

У процесі роботи у Сергія Лушева почали виникати розбіжності в методах роботи з основним власником, на той момент вже партнером, оскільки оренду за магазини, склади, рекламу, ремонт, опалення, телефони вже оплачували пополам. І до кінця жовтня 2004-го року було прийнято рішення про припинення спільної діяльності.

Лушев залишає всі приміщення партнеру, а сам орендує контейнери на тому ж ринку, робить там ремонт і 7-го листопада 2004-го року відкриває свій магазин.

Ця дата і стала офіційним Днем народження компанії "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ"! На той момент компанія складалася з 2-х осіб: Лушева Сергія Володимировича і Лушевої Зінаїди Микитівни, а весь бізнес представляв собою орендований магазин з 2-х контейнерів, з'єднаних разом, і 2 контейнери - склади на ринку "Толбухинський" (там, де зараз "Мега Дом").

А далі була історія стрімкого зростання та розвитку бізнесу компанії «ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ»!

У лютому 2005-го року було взято кредит в банку на 20 тис. доларів США під заставу квартири та автомобіля Сергія Володимировича, на які були куплені перший автомобіль для перевезення товару - LT-28 Volkswagen, а також ще один магазин - 36П на ринку "Селянка". Того ж року до роботи приєднався Лушев Володимир Михайлович (батько Сергія), який став реалізатором у магазині 36П на "Селянці".

Весною 2005-го року був найнятий перший найманий працівник - водій автобуса. Далі компанія Лушева відкриває магазин номер 25 (куплений в кредит) на ринку "Староконний". Магазин-25 був куплений після будівельників, самостійно фарбували (і це був вже третій ремонт у магазині власноруч), трохи перебудували, і 14.08.2005-го року він приніс перший дохід.

Багато уваги відразу ж почали приділяти рекламі: робили візитки, вивіски, телефонні довідники (і розміщували рекламу в них), вивішували білборди, робили дизайн магазинів, брендували продукцію.

У 2005-му році почали щільно працювати з Харківським заводом "РОСС" і представляти його продукцію в Одесі. Завдяки наполегливій праці і правильній маркетинговій політиці, компанія Сергія Лушева за підсумками 2005-го року посіла 3-е місце (з 50-ти дилерів) в Україні з продажу газового опалювального обладнання продукції заводу "РОСС".

У лютому 2006-го року компанія Сергія Лушева вперше взяла участь у будівельній виставці "Ваш дім Одеса" на Морвокзалі в Одесі, де представляла продукцію "РОСС".

Літом 2006-го року був відкритий 3-й магазин на ринку "Староконний" ДП 69 і куплений склад біля ринку у вигляді 2-х морських контейнерів, також розширили вдвічі магазин 36П.

Весною 2007-го року після закінчення будівництва торгового центру "Мега Дом" відкрили там 4-й магазин. Тоді до роботи була залучена Лушева Марія Володимирівна, але через півтора року цей магазин закрили, не знайшовши своєї цільової аудиторії. Літом 2007-го року знову взяли участь у виставці "Ваш дім Одеса". У 2007-му році компанія "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ" придбала 2-й автобус і брендувала його в фірмовому стилі.

Весною 2008-го року був проданий магазин ДП 69 і купили також на "Староконному" ще один, більший за площею і в кращому місці - магазин ДП 91.

У червні 2008-го року був підписаний з заводом "РОСС" ексклюзивний договір на надання продукції "РОСС" в Одеському регіоні. Восени 2008-го року Сергій Лушев відкриває магазин ДП 49 в ТЦ "Староконний".

До 2008-го року компанія Лушева не сягала нижче 3-го місця у продажах опалювальної техніки "РОСС" в Україні, а з 2008-го року - стабільно була на першому місці.

У січні 2009-го року Сергій Лушев відкриває новий магазин ЦП 69 в ТЦ "Старокінний". Літом 2009-го року відкривається магазин на ринку "Анжеліка".

Протягом всього цього часу компанія Сергія Лушева працює над іміджем, возить на навчання представників газової служби та сервісних майстрів. Для покращення роботи магазинів проводять опитування покупців, вивчають попит. Також проводяться поїздки на завод для своїх співробітників, навчання і тренінги.

З 2008-го року відкривається холодильний напрямок, починається продаж холодильних вітрин "РОСС" та іншого холодильного обладнання, розширюється асортимент 2-х контурних котлів та супутніх товарів.

Весною 2011-го року на "Анжеліці" до основного магазину площею 60 м2 приєнують ще 30 м2 і створюють там склад, а весною 2010-го року, щоб покращити якість наданих послуг, роблять капітальний ремонт на ринку, добудовується другий поверх з ліфтом і збільшується площа магазину до 180 м2.

2014-2019 роки

З лютого 2014-го року до 2019-го року для покращення обслуговування та зручності клієнтів придбали магазин на ринку "Котовський".

У 2014-го році компанія Сергія Лушева вже шостий рік поспіль посідає перше місце за продажами опалювальної техніки "РОСС" в Україні, є ексклюзивними представниками бренду в Одеському регіоні. Поступово впроваджуються управлінські та маркетингові інструменти, у компанії відбулися також значні адміністративні зміни, збільшилась кількість персоналу.

У зв'язку з цим у серпні 2014-го року офіс компанії Сергія Лушева переїжджає до приміщення з більшою площею та комфортними умовами, відкривається ще один магазин з опалювальним обладнанням площею 307 м2 за адресою вул. Балківська, 120/1. Разом з цим збільшилась площа складських приміщень і придбали вантажний автомобіль MAN для перевезення об'ємних вантажів.

7 листопада 2014-го року у 10-річчя компанії Лушева чисельність персоналу складає 32 людини.

В кінці липня 2015-го року на вулиці Балківській, 120/1 відкривається новий спеціалізований магазин з торговим та холодильним обладнанням, площа якого становить 270 м2.

Зі збільшенням кількості працівників компанії було прийнято рішення сформувати другий офіс у приміщенні, де розташований магазин з торговим та холодильним обладнанням. Офіс №2 був відкритий у липні 2015-го року.

З початку 2015-го року розпочався процес ребрендингу компанії. Було проведено багато маркетингових досліджень і опитувань, завдяки яким змогли створити свій корпоративний стиль, а влітку 2015-го року було введено нову назву Компанії "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ".

Була проведена реконструкція сайту, в результаті чого у вересні 2015-го року разом з відкриттям нового сайту "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ" почав свою роботу і інтернет-магазин.

К кінцю 2015-го року "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ" став великою мережею магазинів з опалювальним обладнанням в м. Одеса та на Півдні України. З метою просування Компанії встановлено 63 білборди з рекламою продукції.

Для підвищення кваліфікації працівників регулярно проводилися навчальні семінари та тренінги. З метою покращення роботи Компанії з грудня 2015-го року по липень 2016-го року два ключових співробітники пройшли навчання в школі Топ-Менеджерів "Висоцький Консалтинг", отримані знання успішно використовуються в управлінні і зараз. Кількість колективу в грудні 2015-го року зросла до 37 осіб.

11 квітня 2016-го року компанія офіційно зареєструвала Торгову марку "ЗЕВС" - "ZEUS". Розпочалася робота над просуванням товару під власним брендом: це були бойлери, радіатори, котли.

Влітку 2016-го року був розширений відділ оптових продажів. У серпні був відкритий філіал у м. Миколаїв, у жовтні починає свою діяльність філіал у м. Херсон.

У 2017-му році створені ще два сайти (з лічильниками газу "Elster" і лічильниками "Самгаз"), формується відділ інтернет-продажів. Паралельно створюються технічний відділ та відділ з продажу торгового та холодильного обладнання. У травні 2017-го року, з метою покращення обслуговування клієнтів, був відкритий магазин на автостанції "Привоз", у липні цього ж року відкривається магазин на ринку "Малиновський". Таким чином, торгова мережа "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ" збільшується до 11 магазинів.

До 13-річчя Компанії кількість працівників становила вже 47 осіб. Проводяться активні рекламні акції з використанням зовнішньої реклами на білбордах в м. Одеса та пригороді, загальна кількість конструкцій становить 71 шт.

У 2018-му році розширюється асортимент товарів. Кількість номенклатури товару становить близько 7000 одиниць.

Весною 2019-го року, завдяки відвідуванню виставок "Аква Терм" та інших галузевих заходів, "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ" успішно укладає ексклюзивні договори з новими постачальниками, розширюючи продуктовий портфель ТМ "ЗЕВС". Також вводяться нові позиції в групі товарів сантехніки, відкривається новий напрямок – кондиціонери повітря.

7 листопада 2019-го року Компанія святкує свій ювілей - 15 років. Згідно зі складеною традицією, День народження Компанії відзначається всім колективом з виїздом на риболовлю. Організовані конкурси, підведення підсумків за рік, командні ігри, підтримка корпоративної культури об'єднують колектив.

Життя компанії "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ" у 2020 році і сьогодні

На початку 2020-го року було прийнято рішення розширити офісні приміщення, Сергій Лушев разом із командою переїхали в більш комфортабельний офіс.

Весною 2020-го року був підписаний спонсорський контракт з баскетбольним клубом БК "Одеса". Був укладений меморандум про спільну діяльність з волонтерською організацією Пошукова платформа "911".

Компанія "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ" стійко пережила карантин 2020-го року, не скоротивши жодного робочого місця. Умови карантину спонукали компанію почати надавати гнучкі умови праці, віддалену роботу і продовжувати працювати, незважаючи на подальші локдауни. Після чергових хвиль карантину були впроваджені заходи для посилення відділу Інтернет-продажів. Відділ був розширений завдяки найму нових співробітників, виділенню офісного приміщення для відділу, а також активній рекламній кампанії і просуванню сайтів lushev.ua, elster.ua. Завдяки цим діям до літа 2021-го року продажі інтернет-магазинів зросли у декілька разів і продовжують зростати.

Влітку 2021-го року на ринку "Союз" почалися роботи з розширення магазину №П27.

З початку війни 24 лютого 2022-го року компанія "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ" продовжує свою діяльність, забезпечуючи співробітникам комфортні умови для роботи, незважаючи на будь-які зміни. Власник компанії Сергій Лушев з перших днів пішов служити у 126-ту бригаду ТРО. Протягом 20220 - 2023 років відважні чоловіки – співробітники компанії "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ" продовжують йти служити і захищати нашу країну. Інші співробітники, залишаючись працювати в компанії, займаються волонтерською діяльністю. За підтримки Сергія Лушева активно використовується транспорт компанії для здійснення волонтерської діяльності, доставки продуктів харчування, гуманітарної допомоги, одягу військовим підрозділам ТРО та ЗСУ.

У 2024-му році було прийнято рішення розширити площі магазину на ринку Селянка, також збільшилася кількість співробітників магазину і була проведена робота з розширення асортименту.

У 2024-му році компанія "ТЕПЛОГАЗ-ЦЕНТР ЛУШЕВ" працює, як і раніше, активно розвивається, наймає нових співробітників, займається благодійністю та волонтерством, вірить у перемогу і краще майбутнє України, допомагає ЗСУ. І обов'язково планує відкрити свої магазини у всіх великих містах рідної України та на території вільного українського Криму!