Кошик

Купити котел та опалювальне обладнання в Одесі з гарантією від виробника

Опалення приміщення - це важливий момент, без якого будь-яке приміщення буде непристосованим для проживання або просто знаходження в ньому людей в холодну пору року. Опалювати приміщення можна різними способами. Наприклад, найпоширеніший в звичайних квартирах варіант — опалювальні батареї, які нагрівають своє оточення за рахунок гарячої води в них і своєї пропускної здатності. У приватному будинку в селі опалювальним приладом може виступити звичайна піч - насправді річ універсальна, яка використовується і для готування, і для обігріву. У більш сучасних будинках, які з якихось причин не мають доступу до центральної системи опалення, можуть використовуватися котли, які встановлюються додатково.

Всі котли можна розділити на три види в залежності від того, за рахунок чого вони нагрівають повітря навколо. Це твердопаливний, газовий і електричні котли.

Купити твердопаливний котел в Одесі з гарантією від виробника

Твердопаливні котли працюють на твердих видах палива, таких, як вугілля, дрова і пелети. Вугілля і дрова — це досить звичні для нас речі, а ось що ж таке пелети? Це спеціальні гранули з деревної стружки, які дуже добре горять і при цьому виділяють велику кількість тепла. Котли, які працюють на пелетах, трохи дорожче інших котлів з цієї категорії, але і ККД для опалення у них вище. Часто для котлів, які опалюють великі приміщення, обладнується окрема кімната, в якій стоїть сам котел і зберігається використовується для нього паливо.

Купити газовий котел в Одесі з гарантією від виробника

Газові котли працюють за рахунок спалювання в них газу. Це може бути як природний газ, що надходить через центральну систему постачання газом, так і зріджений газ в балонах. Останнім часом серед всіх своїх "суперників" газові котли, напевно, займають перше місце за популярністю, так як з усіх джерел теплової енергії газ — найбільш дешевий і доступний. Газові котли часто поєднуються з нагрівальними колонками для води. Мається на увазі, що котел не тільки нагріває повітря в квартирі або будинку, але ще і гріє воду, пропускається через нього. Це стане в нагоді в умовах відсутності гарячої води або там, де вона надходить нерегулярно або поганої якості.

Купити електричний котел в Одесі з гарантією від виробника

Електричні котли встановлюються в тих системах, які для опалення приміщення використовують стандартні засоби в квартирах — батареї з протікає в них гарячою водою. Котел підігріває воду і пускає її далі. Так само, як і газові котли, електричні котли часто використовуються не тільки для опалення, але і для підігріву води і її подальшого використання в технічних і побутових цілях. Елементи котла, якщо вони контактують з водою, виробляються з нержавіючого металу, який не буде псувати воду в процесі експлуатації котла. Основна перевага електричного котла в порівнянні з попередніми двома видами — відсутність яких-небудь продуктів горіння та забруднення повітря. Для електричного котла не потрібен окремий димохід або будь-які допоміжні пристосування для його включення.

Ви можете вибрати один з цих трьох видів котлів, виходячи зі своїх особистих переваг і можливостей.

Компанія «Теплогаз-Центр Лушев» пропонувати купити котел в Одесі. В нашому каталог Ви зможете підібрати собі відмінний котел за вигідною ціною, а ми надамо вам гарантію і безкоштовну доставку.