Кошик

Купити газову колонку або бойлер в Одесі з гарантією від виробника

Завдяки сучасній техніці людина встановлює собі ту ступінь комфорту, яку хоче. Навіть переїхавши жити в заміський будинок, де немає централізованого гарячого водопостачання, за допомогою водонагрівачів від нашої компанії він зможе отримати максимальне благополуччя і затишок. Для того щоб правильно підібрати водонагрівач для свого будинку або дачі, або, не бажаючи залежати від комунальних служб, встановити такий у власній квартирі, необхідно виходячи з деяких факторів, вибрати найбільш підходящу модель. Для цього спочатку давайте розберемося, які ж водонагрівачі сьогодні взагалі існують.

Газові проточні водонагрівачі, газові колонки Zeus – Зевс) - це відносно недорогий, економічний агрегат, який володіє оперативною дією і високою ефективністю. Такі водонагрівачі в побутових умовах допоможуть вирішити проблему відсутності гарячої води, ефективні і при правильній експлуатації мають довгий термін служби.

Водонагрівачі, бойлери накопичувальні та електричні - це варіант для тих, хто не може гарантувати стабільну проточну подачу води. З іншого боку накопичувальний агрегат для нагріву має на увазі достатньо місця для його установки, відповідно обсягу, який буде необхідно нагріти.

Продукція компаній Zeus( Зевс), FAGOR, Bandini Braun різниться за обсягами, тобто можна підібрати в залежності від потреби від п'яти літрів і до максимальної кількості, яку можна собі уявити в побутових умовах і може знадобитися тут.

Також від обсягу будуть залежати Конструктивні особливості водонагрівачів. Навряд чи варто двохсотлітровий бак вішати на стіну, тому, крім невеликих настінних, є підлогові водонагрівачі накопичувального типу для більш серйозних обсягів. Основними плюсами накопичувальних систем нагрівання води є можливість підтримки вже готової температури води при невеликій витраті енергії досить тривалий час. Тобто з точки зору економії енергії такий водонагрівач більш вигідний.