Кошик

Купити Обігрівачі

Купити Обігрівачі

Що таке справжній будинок? Це, перш за все, будинок теплий у всіх сенсах цього слова. У холодні зими середньостатистичні міські квартири прогріваються недостатньо. Ось тоді-то ми і згадуємо, що не завадило б купити обігрівач…

Переглянувши асортимент, ми намагаємося вибрати кращий. Хочеться, щоб і коштував недорого, і електроенергії витрачав мало і, найголовніше, ефективно обігрівав. Як відомо, існує 4 основних види побутових електричних обігрівачів: конвекторні, масляні, Галогенні, тепловентилятори.

Зупинимося по-докладніше на конвекторних обігрівачах. Вони являють собою прилади, які роблять повітря теплим за допомогою розігрітої решітки або спіралі. Нагріваючи приміщення до потрібної температури, Конвектори електричні можуть підтримувати заданий режим стільки скільки потрібно. Вбудований терморегулятор з датчиком сам буде коригувати процес роботи, змушуючи прилад вимикатися і включатися в залежності від отриманої в процесі нагріву температури приміщення, що, безсумнівно, позбавить Вас від нескінченного нагляду за обладнанням.

Існує думка, що якщо нагрівальний елемент не керамічний, то конвекторні Обігрівачі "з'їдають" в приміщенні кисень. Але це не зовсім так. Дане твердження справедливо тільки для тих приміщень, в яких накопичилося багато пилу. Кисню стає менше лише в тому випадку, коли порошинки потрапляють на спіраль і там згорають. Насправді, хороші конвекторні обігрівачі мають дуже багато переваг:

По-перше, вони абсолютно поза конкуренцією у випадках, коли приміщення потрібно нагріти максимально швидко. Конвектори опалення електричні здійснюють тепловіддачу конвекційним методом. Тобто забирають з приміщення холодне повітря і нагріте направляють назад в кімнату. Завдяки цьому, обігрів приміщення відбувається протягом дуже короткого періоду. Висока швидкість нагріву дуже зручна для приміщень з тимчасовим місцеперебуванням. Тому, вибираючи обігрівачі електричні для дачі, віддайте перевагу конвектору. Навіть морозною зимою тепло в кімнаті буде досягнуто за лічені хвилини.

По-друге, вони надзвичайно компактні і легкі за вагою, тому в разі переїзду не складе ніяких труднощів взяти їх з собою.

І, нарешті, конвекторні Обігрівачі коштують значно дешевше, ніж їх "брати по обігріву".

Електричні конвектори, як і електричні обігрівачі, покликані забезпечувати приміщенню необхідний обігрів, а людині створювати комфортні і затишні умови. Але маючи однакове призначення, Конвектори електричні все ж найбільш вдосконалені і в технічному, і дизайнерському плані, ніж обігрівачі електричні, і тому, демонструють більш високі результати.

Підбираючи обігрівачі електричні для будинку, споживач намагається придбати ще й красивий прилад. В такому випадку знову виграють конвектори. Всі ці вироби, вимагаючи мінімум догляду, найбільш прості в експлуатації.

Якщо ви хочете купити конвектор максимально швидко і за прийнятною ціною, то найзручніше це зробити через Інтернет: зайти на сайт пошукової системи, ввести запит "конвектори Одеса" і спокійнісінько приступити до вибору потрібної моделі. Як показує практика, саме цим способом найпростіше знайти свій обігрівач. Той, який буде зігрівати вас саме так, як вам до душі.